СИСТЕМА ПІДКАЗОК

16 January 2023

🤷‍♀️🤷“Ми ніколи не були у квестах, що це таке і чи зможемо ми вийти?”, “А що якщо час закінчиться?”

Щоденно ми чуємо багато схожих питань від людей, які ще не відкрили для себе квести, як тип розваг. Хоча всі тривоги розсіюються варто нам пояснити, як відбувається гра.

Кожна кімната має певний час⏳ на проходження, в нашому випадку — командні квести тривають по 60 хвилин. Коли ви приходите до нас на локацію, оператор вас ознайомлює з першочерговими інструкціями:
💡 які предмети не беруть участь у грі;
💡 що заборонено робити всередині квесту: використовувати силу, розкручувати елементи;
💡 інформує про систему підказок.

В нашій мережі, в будь-якій з командних квест-кімнат ви маєте необмежену кількість підказок, за які жодним чином не “штрафуєтеся” — ми не скорочуємо час гри, тощо.

За допомогою рацій відбувається контакт оператор гри-команда📞 Якщо вам потрібна допомога — ви про це прохаєте в рацію та отримуєте допомогу. Оператор орієнтуючись на ваш час гри (скільки пройшло) та етап квесту (як багато вам залишилося вирішити) дає декілька типів підказок: наводящі, завуальовані та прямі.

Ви можете просити підказку до однієї загадки декілька разів — вам будуть розширювати пояснення, що саме потрібно зробити. Наша мета — щоб ви отримали задоволення від гри!

Навіть, якщо на ваш смак ви взяли багато підказок — не варто засмучуватися, адже, тут як із будь-якою грою та головоломкою — досвід все вирішує. Можливо, в першому квесті ви ще не можете зорієнтуватися, як шукати приховані підказки, символи, що саме є загадкою та як її вирішувати. Проте, чим більше квестів ви пройдете — прокачанішою стане ваша уважність та пильність, що в багато разів спростить вам подальші ігри 👍

Тому, ми рекомендуємо новачкам починати з легших кімнат — не тому, що ми не віримо в успіх, навпаки! З будь-якого квесту можна знайти вихід, проте, складний квест на початку квестерської “кар’єри” може відбити бажання відвідувати квести далі 💓

Book a room
СИСТЕМА ПІДКАЗОК
СИСТЕМА ПІДКАЗОК
Price of the game: UAH
with actors: +ййй UAH
To pay ййй UAH
(Мультибронирование со скидкой Комбо)
(Мультибронирование)
(Скидка Комбо на единичные брони)
(Есть связанные комнаты)
Additional information
Enter a promo code, if you have
Strictly prohibited

1. To be in a room in a state of alcoholic or narcotic intoxication, drinking liquor, smoking

2. Carry to the gaming area and use any equipment, including mobile phones and cameras, any hand tools during the game.

3. Take with you or intentionally damage props and equipment

4. Any photo and video in the game zone is strictly prohibited

Participants agree

1. With audio and video recording of their stay at the location

2. Make payment before the game

3. With the fact that in case of violation of the rules, the game can be stopped without a refund of payment

I agree

Quests in reality (also quests “escape from the room” in 60 minutes, real quests, “live quests” and escape-room) – are entertainment for group of friends. You are locked in a room and your goal is to find the way out of it. But it’s not as easy as it seems: you need to find hints, hidings, decrypt messages, break open safes and solve puzzles.